KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10133556
nr 1013 3556
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Färgetsning, Theddy Skog, Ragnvaldsgatan, Stockholm, signerad, motivet: 30x23
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:00:58
17/1 19:56:19
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog